Emos Sferos patyrimai

pomėgiai, fotografija bei kitos mintys ir pastebėjimai

1 diena. Kelionė į Paryžių 2009/04/27

Filed under: Kelionės,Paryžius — Emos Sferos @ 20:08
Tags: ,

Grįžome balandžio 20 (pirmadienį) vakare, diena vėliau nei tikėjomės, dėl nuotykių, kurie prasidėjo nusileidus Varšuvos oro uoste, bet apie juos vėliau.vaziavimas - vairuotojas 2vaziavimas

Taigi pirma kelionės diena – kelionė į Varšuvą. Nuvažiavome greit ir smagiai. Tai buvo Velykų rytas – visi keliai beveik tušti (bei geri). Papietavom kavinukėje jau nedaug laiko likus iki mūsų kelionės tikslo. Į oro uostą spėjome laiku, bilietų rezervacija suveikė puikiai, teprireikė asmens dkumentų. Jau praėjus check in pabuvome koplyčioje, įrengtoje oro usoto viduje. Lėktuvas pakilo 20:25 Lenkijos laiku (viena valanda anksčiau nei LT). 22 val. nusileidome Beauvais oro uoste. Tada 1,15 val. kelio shuttle bus ir mes Paryžiuje. Metro nuvykome iki viešbutuko, prieš 11 jau buvome ten, su rezervacija taip pat viskas pavyko ir mes jau keliavome į kambarį. Prieš miegą dar pasivaikšiojome po naktinį Monmartrą ir jau planavome rytdieną.

 

3 Responses to “1 diena. Kelionė į Paryžių”

 1. Kristina Says:

  Sveiki,
  Skaitau jusu bloga, nes kaip tik planuojame spalio 25 skristi i Paryziu ir apsistoti tam paciam viesbutuke. Galvoju gal dar lankotes cia ir atsakysite mane.
  Mane labai neramina, kad Paryziuje nusileisiu 20.45 o 23.00 receptionas baigia darba viesbutyje. Ar spesiu per tiek laiko nusigauti ten?
  Koki jus metro emete jei dar pamenate… ?
  Buciau labai dekinga jei atsakytumete…

 2. emifenija Says:

  Sveiki 🙂
  Kuriame oro uoste leisitės?
  Šiaip visada yra gerai pranešti viešbučiui, kuriuo laiku planuojate būti ir kad galite vėluoti, turėtų į tai atsižvelgti ir jūsų palaukti.
  Čia yra metro žemėlapis http://www.paris.org/Metro/gifs/metro.pdf , artimiausios stotelės prie viešbučio yra Jules Joffrin (12 metro) arba Simplon (4 metro). Su vienu metro bilietu, neišėję iš metro linijos, galite persėsti į kitus numerius tiek, kiek jums reikia. Jei leisitės pačiame Paryžiuje, tuomet tikrai spėsite.

 3. Kristina Says:

  Labai aciu uz atsakyma 🙂

  Tam paciam Beauvai oro uoste leisimes. Labai nudziuginot, kad galim su keliais metro vazinet su tuo paciu bilieteliu. Tai tada manau be problemu spesim.

  Viesbutis parase, kad 23 val baigia receptionas darba ir viskas, nespejot – jusu problemos 😀

  Beje, kaip jums tas viesbutukas?


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s